Bolesna, krótka miesiączka u 24-latki

Witam mam 24 lata i pierwszy raz zdążyła mi się taka miesiączka. Wcześniej miałam regularne i normalne miesiączki bez większego bolu. Tym razem jest inaczej. W dzień który dostałam okres w dwie godziny po tym dostałam silnego bólu w podbrzuszu uniemożliwiającego mi poruszanie się. Bol ustąpił po paru godzinach gdy środki przeciwbólowe zaczęły działac.dziwi mnie to że okres jest słaby bardzo słabe krwawienie pierwszego dnia a drugiego już tylko brązowe plamienia. Dziś jest 3 dzień i nie ma nic

Warto byłoby wykonać USG narządu rodnego, jeżeli dotychczas nie wykonywała Pani takiego badania.
Jeżeli sytuacja powtórzy się w kolejnym cyklu należy zgłosić problem do ginekologa.