Bolesne krwawienia a stosowanie luteiny

Witam zacznę od tego że stosowałam Luteinę,na wywołanie miesiączki,naszczęscie ja dostałam.Ale miałam się wstawic do lekarza ginekologa nawet jesli ja dostane tylko ze ja nie jestem nawet w stanie sie ruszyc złuzka tak ja zle przechodze ,mam moce i bolesne krwawienia (nie miałam jej 3 mies)czy lekarz moze mnie okrzyczec za nie wstawienie sie do niego?

Witam! W tej sytuacji powinna Pani bezwzględnie zgłosić się do lekarza. Proszę nie obawiać się o reakcję lekarza. Jego zadaniem w każdym przypadku jest pomoc pacjentce, nie ocenianie jej powstępowania.