Bolesne piersi po zapaleniu i podczas karmienia

Witam 5 tygodni temu urodziłam córeczkę. 2 tygodnie temu miałam zapalenie piersi. Zarzywalam przez 7 dni antybiotyk duomox. Obecnie piersi, mam miękkie ale całe bolą szczególnie po karmieniu. Mleka mam dużo, pije szalwie i robię okłady z białej kapusty jednak efektów nie wiedzę. Nie mam gorączki. Piersi maja po 1 ranie które nie wygoiły się od początku karmienia. Córeczka nie ma plesniawek, ładnie ssie.

Witam,
myślę że wszystko powoli wróci do normy, jednak potrzeba jeszcze kilka dni.
Dla pewności może Pani skonsultować się na wizycie lekarskiej z ginekologiem/lek. rodzinnym.

pozdrawiam!