Bolesne podbrzusze i czułe jajniki a planowanie ciązy

Witam,mam 30 lat, od roku staramy się o 2 dziecko,hormony ok, czasem mam cykle bezowulacyjne,w poprzednim cyklu byłam na monitoringu,była owulacja,ładne ciałko żółte.W ciąże nie zaszłam.W 11 dn cyklu jajnik pr 32x19mm, największy pecherzyk 10mm, l. jajnik 36x28mm ma torbiel sr.24mm (przetrwały pecherzyk?).Jak to możliwe, że robiąc usg 2 razy w mies nikt nie zauważył ,torbielki, a jeśli to przetrwały pęcherzyk to jakim cudem była owulacja? Od 18 dn cyklu bolesne podbrzusze i czesto czuje jajniki

Piotr Pilarski

Jeśli miała Pani tak często robione USG to najprawdopodobniej tego dużego pęcherzyka na lewym jajniku nie było. Konieczne jest kontrolne USG za 2-3 miesiące.

Pozdrawiam.