Opis USG jajników w 12 dc
Witam, opis usg 12 dc- jajniki obustronnie z drobnymi pęcherzykami, największy pęcherzyk sr 13 mm w jajniku prawym. Czy to jest norma czy patologia?

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Jestem to norma. Największy pęcherzyk to ten z którego wydostanie się komórka jądrowa podczas owulacji.
Pozdrawiam.