Bolesne sutki i ból podbrzusza a prawdopodobieństwo ciąży

mam bolące sutki boli mnie podbrzusze mam apetyt miewam zawroty glowy przeszkadzaja mi niektóre zapach czy to moze byc ciaza jestem dwa dni po owulacji i usg nic nie wykazało czy moze tak byc ze to za wczesnie na wykazanie ciazy

Lek. Tomasz Budlewski

Może jeszcze być za wcześnie. Proponuje wykonać test ciążowy około tydzień od planowe miesiączki jeżeli krwawienie nie wystąpi.