Brązowy wyciek z piersi, ból, tkliwe sutki, zawroty głowy i ból nerek a objawy wczesnej ciąży

Brązowy wyciek z piersi, bolące piersi, tkliwe sutki, ból i zawroty głowy, intensywniejszy zapach potu, ból nerek, inne niż zawsze krostki na twarzy. (wyciek pojawił sie 2tyg przed spodziewaną miesiączką) . Mogą być to objawy wczesnej ciąży ? Piersią już nie karmie rok czasu. Proszę o dopowiedz Eksperta.

Jeżeli podejrzewa Pani ciążę - należy wykonać test ciążowy; jeżeli jest ujemny - warto zgłosić się do ginekologa, możliwe problemy hormonalne (TSH, PRL)