Bolesne zgrubienie na nosie u 5-latki

Witam! moja córka ma 5 lat i od około 1.5 roku zauważyłam u niej zgrubienie w górnej części nosa po oby stronach po lewej stronie jest większe. są twarde jak kość i jak się dotyka to ją boli. ostatnio zauważyłam że dalej się powiększają pytałam lekarza rodzinnego to powiedział że taka jej uroda, budowa nosa, ale ja wolę to skonsultować z jakimś specjalistą do kogo powinna iść? czy córka mogła mieś złamany nos a ja tego nie zauważyłam nie widziałam nigdy opuchlizny czy siniaka w tych okolicach

Witam! Trudno ocenić budowę nosa dziewczynki bez przeprowadzenia bezpośredniego badania. Myślę że w tej sytuacji warto zasięgnąć opinii specjalisty otolaryngologa, który dokładnie oceni budowę nosa.