Bolesność barku a wynik MR

Witam, Od 5 lat zmagam się z bólem barku, po nieprzynoszących rezultatów rehabilitacjach dostałem skierowanie na rezonans magnetyczny. Oto wyniki: Ścięgno mięśnia podgrzebieniowego o nieco niejednorodnym, podwyższonym sygnale- niewielkie uszkodzenie. Drobna torbiel zwyrodnieniowa w zakresie tylno-bocznej części głowy kości ramiennej prawej. Wizytę mam dopiero za 2 tyg więc proszę o interpretację wyniku (możliwe leczenie)

Aleksander Ropielewski

W pierwszej kolejności zastosowałbym rehabilitację, jednak w przypadku braku skuteczności należy rozważyć możliwość operacji. Bez przeprowadzenia badania ortopedycznego nie jestem w stanie tego stwierdzić jednoznacznie i przeprowadzić kwalifikacji do zabiegu.