Bolesność brzucha i kłucie pod pępkiem a ćwiczenia

Witam od kilku dni podczas leżenia na brzuchu odczuwam bol w okolicy pempka ,teraz juz nawet czuje go gdy chodze,takie kłocie pod pempkiem,czy moze to miec zwiazek z cwiczeniami na miesnie brzucha?

Lek. Tomasz Budlewski

Istnieje możliwość że jest taka zależność. Ale równie dobrze może to być coś innego. Konieczne jest uzyskanie dodatkowych informacji oraz wykonanie badania lekarskiego. Proponuje udać się do lekarza POZ.