Bolesność brzucha podczas seksu a możliwe przyczyny

Od pewnego czasu podczas stosunku od tylu ( teraz za kazdym razem tylko od tylu czasem rowniez podczas innej pozycji )zaczelam odczuwac dosc silny bol brzucha .Nigdy nie mialam jakichkolwiek problemow ginekologiczych dlatego niewiem czy powinnam sie martwic .Czasami bol jest tak silny ze mosimy niestety przerwac z mezem stosunek i zmienic pozycje nie zawsze bol ustepuje . niewiem jak okreslic rodzaj bolu -parcie na pecherz lub mocniej ,pozatym zadnych innych objawow .Dziekuje za pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Być może są to objawy endometriozy. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.