Bolesność brzucha, skąpy okres a ciąża

Witam, ostatnia miesiączke mialam 17.10. Współzylam 08.11 z zabezpieczeniem i wszystko bylo ok okres dostałam tak jak powinnam czyli 13.11 tyle że bardzo skapy raptem 2. dni potem tylko plamienia ból brzucha i ból pachwiny po lewej stronie przy dotykaniu. Bardzo się w tym czasie stresowałam.ale czy jest możliwośc bym wogle zaszła w ciążę?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Dla rozwiania wątpliwości proszę wykonać test ciążowy, choć ryzyko ciąży w Pani przypadku wydaje się być nieduże.
Pozdrawiam.