Bolesność brzucha, zgaga a możliwe dolegliwości
Witam mam problem z brzuchem. Zacznę ze pierwsze miałam wieczorami wzdecia jakieś dwa tygodnie.Potem pojawił się ból żołądka i w okolicy pępka.Trwa juz to miesiąc. Miałam zrobione usg brzucha,krew i gastroskopia i wszystko jest ok.Ale dolegliwości nie minely. Jest to taki bol piekacy sciskajacy i jak dotykam brzuch to boli mam czuły :-(miewam tez czasami zgage. Zauważyłam że jak zjem Coś ciężkiego tłustego to bardzo boli przez dwa dni i potem jest trochę lepiej ale nie przestaje.Prosze o pomoc

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
SUgeruję wykluczyć zaburzenia funkcjonowania trzustki wykonując badania amylazy i lipazy oraz próby wątrobowe. Na chwilę obecną bez możliwości przeprowadzenia badania i uszczegółowienia wywiadu nie jestem w stnaie postawić rozpoznania.