Jak zniwelować bóle nadbrzusza?

Co zrobic przy bólach nadbrzusza, jasnych stolcach z niestrawionymi resztkami pokarmu, oraz białymi kulkami, usg bez żadnych zmian, wszystkie próby wątrobowe w normie, kal na pasożyty oraz posiew także w porządku, badanie ogólne tak samo. Bardzo się martwię i nie wiem co zrobić. Gastroskopia oraz kolonoskopia także wykonane.

Dzień dobry,

Proszę dodatkowo ocenić stężenie lipazy i amylazy we krwi oraz bilirubiny. Warto również wykonać usg brzucha z dokładną oceną trzustki oraz oznaczyć CRP we krwi., Jeśli przy ocenie funkcji wątroby nie wykonywała Pani GGTP, proszę to zrobić.

Pozdrawiam serdecznie.

Dr n. med. Marek Derkacz
ENDOKRYNOLOG
DIABETOLOG
specjalista chorób wewnętrznych