Dyskomfort pod prawym żebrem od trzech tygodni

Witam od 3 tyg.odczuwam dyskomfort pod prawym żebrem jest to ķłucie coś jakby kolka tylko delikatniejsze.żadnych innych dolegliwości może czasem wzdęcia we wrześniu robiłam usg i próby wątrobowe ponieważ mam 15 kg nadwagi i biorę tabletki antykoncepcyjne i wszystko było w normie ale w tamtym czasie też mi takie kłucie dokuczało i przeszło ale teraz znowu co to może być ?jak uciskam to miejsce to nic nie czuję i nie boli

Witam Panią,

Jeśli nie robiła Pani GGTP i bilirubiny, to proszę je również oznaczyć. Warto również wykonać morfologię z rozmazem oraz CRP. Niewykluczone, że trzeba powtórzyć usg brzucha z dokładną oceną pęcherzyka żółciowego. Z wynikami proszę udać się do doświadczonego internisty lub gastrologa.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz