Ból i ucisk pod prawym żebrem

Ból pod prawym żebrem, Z prawej strony. Charakter bólu to ucisk, dyskomfort, czasami kolka. Ból przy pukaniu w prawy łuk żebrowy lub tył pleców z prawa promieniujący do środka brzucha. Robiłem gastrokopie, usg, próby wątrobowe, testy na hp (w gastro - endoskopowe objawy przepukliny rozworu i przekrwienie przedodźwiernikowe, Test na hp z krwi ujemny. Zaznaczam że zgaga nie występuje. i pozostałe badania ok Czy taki ból może świadczyć o jakiś zmianach jelta grubego lub trzustki? co dalej???

Oceniłbym w pierwszej kolejności Pana dietę, jeżeli USG wątroby, pęcherzyka i dróg żółciowych nie potwierdza żadnej patologii.