Bolesność głowy i ucisk nasady nosa

Witam, od ponad pół roku męczę się z bólem czoła i silnym uciskiem u nasady nosa. Nie mam kataru, żadnej wydzieliny. Wynik mojego rtg zatok to przyścienne zgrubienia w obu zatokach szczękowych, poza tym zatoki oboczne nosa prawidłowo powietrzne. Mój internista przepisał mi Apo Napro, mam brać przez 2 tygodnie po 2 tabletki dziennie. Nie dostałam skierowania do laryngologa.. Proszę o radę.

Apo Napro to przeczytaj sobie ulotkę tego leku na co on jest, bo na pewno nie dla Ciebie w tym wieku.Do laryngologa nie idź. W Twoich zatokach nic się nie dzieje. zatoki nie bolą, to bujda reklam niektórych , szkodliwych leków niby na zatoki.Kontroluj swoje ciśnienie krwi, idź do okulisty i neurologa. Może to tylko migrena?