Bolesność i kłucie w obrębie kolana podczas wysiłku fizycznego

Witam, Jestem sportowcem dużo uprawiam aktywnośći fizycznej ( np. biegi górskie, jazda na nartach, piłka nożna ) Mam problem z lewym kolanem, ostatnio idąc w góry mocno obciążając podczas podchodzenia w górę ( doznawałem mocne kucie w kolanie z tyłu, czasem boku a nawet przodu, dziwny ból ) Jednak przy mniejszych obciążeniach idą normalnie nic się nie dzieje. Grając w piłke przy bardzo dynamicznych ćwiczeniach obciązajac mozno kolano to wystepuje kucie również ).

Szanowny Panie, najprawdopodobniej mamy do czynienia z bólem wywoływanym przeciążeniem stawu. Sugeruję badanie przez specjaliste ortopedę w celu ustalenia rozpoznania i ewnetualnego wykonania badań dodoatkowych. W takich wypadkach zazwyczaj pomaga leczenia rehabilitacyjne połączone z viscosupelemntacja dostawową. Pozdrawiam