Bolesność jajników a przyjęcie tabletki wczesnoporonnej

Witam, dnia 11.02 pękła nam gumka, tabletkę 72 po przyjęłam ok. 5 h po stosunku. Pani doktor stwierdziła, że nie wydaje jej się abym była w trakcie owulacji. Z własnych obserwacji wydaje mi się iż owulacje miałam wcześniej, ponieważ zbliżał mi się termin następnego cyklu. Wczoraj tj. 19.02 wydawało mi się, że dostałam okresu, i uprawialiśmy seks bez zabezpieczenia oraz przyjęłam 1 tabletkę hormonalną (dessete forte), dzisiaj krwawienie bardzo zmalało, natomiast mam okropny ból macicy i jajników.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.