Bolesność kręgosłupa w odcinku lędźwiowym a możliwe przyczyny

Od dwoch dni boli mnie kręgosłup w odcinku lędźwiowym nie wiem co może być przyczyną ale ból uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie. Czy powinnam sie zgłosić do lekarza ?

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Ból kręgosłupa może być spowodowany wieloma przyczynami, do dość często spotykanych należą m.in. rwa kulszowa, dyskopatia, zmiany zwyrodnieniowe. Bez przeprowadzenia badania nie można jednak ustalić przyczyny Pani dolegliwości. Konieczna jest konsultacja lekarska - zalecam wizytę u lekarza ortopedy. Pozdrawiam.