Bolesność nerek i okolicy jąder

W grudniu 2015 pojawił się u mnie ból w okolicy nerki prawej promieniujący do prawego jądra który po paru godzinach przeminął. Zrobiłem USG nerek i nic nie wykazano. Od tamtego czasu, co jakiś czas pojawiają się u mnie różne bóle o charakterze kłująco-ciągnącym, niezbyt nasilone i przemijające: ból jąder prawego i lewego, ból wewnętrznej strony ud również po obu stronach a także ból okolicy nerek także po stronie prawej i lewej. Do kogo powinienem się z tym zgłosić i o to może być?

Raczej bóle mogą być związane z jakąś patologią w zakresie odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa. Radzę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z lekarzem (może konieczne okaże się wykonanie RTG tego odcinka kręgosłupa).