Ból w pachwinie oraz podbrzusza

Witam, od miesiąca wciąż boli mnie w lewej pachwinie. Ból jest ciągły - czasem bardzo intensywny, często ból promieniuje na nogę, wówczas boli mnie lewa noga aż do kolana. Zdarzyło się również kilka razy, że ból odczuwałam na całej lewej stronie na wysokości podbrzusza i nerki. Myslałam, że to ból lewego jajnika (mam na nim torbiel) co wykluczyła dziś pani ginekolog. W takim razie co może być przyczyną tego bólu?

Ból taki może być związane z patologią w zakresie kręgosłupa odcinka lędźwiowo-krzyżowego. Dobrze by było w tej sprawie skonsultować się najlepiej z neurologiem. Zapewne konieczne okaże się celem pogłębienia diagnostyki wykonanie RTG odcinka lędźwiowo-krzyżowego.