Czy mała torbiel prosta może dawać takie dolegliwości?

Dzień Dobry, pół roku temu udałem się na usg jamy brzusznej z powodu bólu i ucisku w lewym boku, na lewej nerce wykryto u mnie małą torbiel prostą, lekarz nie podał jej wielkości ale stwierdził, że jest na tyle drobna, że nie wymaga ona żadnego leczenia. Cały czas jednak odczuwam ból i ucisk, szczególnie wieczorami oraz w pozycji siedzącej. Nie mam piasku czy kamieni na nerkach, reszta jamy brzusznej jest OK. Czy mała torbiel prosta może dawać takie dolegliwości? Co mogę z tym zrobić? Dieta?

Na pewno takich dolegliwości nie daje mała torbiel w zakresie nerki. Byc może bóle są np. związane z jakąs patologią w zakresie kręgosłupa odcinka lędźwiowo-krzyżowego. Radzę w tej sprawie ponownie udać się do lekarza rodzinnego. Być może dodatko konieczne okaże się wykonanie RTG odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa.