Ból nerki a homogenne ognisko w usg

Od ponad tygodnia boli mnie prawa nerka,wyniki z moczu mam dobre,zrobiłam usg i wyszło.Podtorebkowo wgórnym biegunie nerki prawej homogenne ognisko ech,do ok.7x4x6mm,zwłóknienie/AML?Zrobiłam też morfologie mam potas 3.79,OB18,płytki krwi 187,sód138.Proszę o pomoc ten ból jest bardzo silny.

Ból raczej nie ma związku ze zmianą w zakresie nerki. Zmiana jest bardzo, ale to bardzo mała, ma charakter łagodny i na pewno nie powinna wywoływać dolegliwości bólowych. Raczej byłbym skłonny zasugerować, że bóle mogą być związane z patologią w zakresie kręgosłupa. Sugerowałbym wykonanie RTG kręgosłupa, głównie odcinka lędźwiowo-krzyżowego oraz konsultację z neurologiem.