Czy ból brzucha wynika z torbieli nerki?

Witam. Z miesiąc temu bolał mnie kilka dni brzuch po lewej stronie pod zebrami. Po jakimś czasie zaczął mnie boleć brzuch z prawej strony na dole który przeniósł mi się na środkowa część pleców. Czuje tak jakby mnie piekło i szczypalo od kregoslupa na boki. Byłam na usg I wykazało mi 2 torbiele po 11mm każda na nerce prawe. Czy ten bol może być od tych torbieli na nerce czy raczej od kregoslupa (gdyż podobno torbiele nie dają dolegliwości bolowych).

Myślę, że ból jaki Pani podaje nie jest związany z tak małymi torbielami w zakresie nerek i raczej ma związek z jakąś patologią w zakresie odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa. Proszę w tej sprawie ponownie udać się do swojego lekarza rodzinnego. Być może konieczne okaże się wykonanie RTG odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa i ewentualna konsultacja z neurologiem.