Bolesność pod żebrami oraz pleców

Teraz mam boleści częściej pod zebrami z prawej strony i z prawej strony pleców na dole . Witam, USG jamy brzusznej , RTG kręgosłupa L-S nie było wykonywane? i nie mam pojęcia co to jest rtg kręosłupa l-s

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. RTG kręgosłupa L-S oznacza RTG odcinka lędźwiowego i krzyżowego kręgosłupa.