Czy to możliwe, że wypada macica lub ciało jest przeciążone?

Pół roku temu urodziłam, naturalnie i boli mnie co jakiś czas podbrzusze. Dwa razy miałam wykonywane usg wyszło ok cytologia I, 3 lata temu kolonoskopia też ok. Skąd te dolegliwości? Ginekolog mówi, że jest ok. Czy to możliwe, że wypada macica lub ciało jest przeciążone? Do teraz został mi brzuszek

Na pewno nie wypada Pani macica, bo to bez problemu rozpoznałby ginekolog. Jeśli nie ma Pani problemu z pracą przewodu pokarmowego, wynik USG jamy brzusznej, kolonoskopii jest prawidłowy to być może dolegliwości np. są związane z jakąś patologią w zakresie odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa, przeciążeniem mięśni. Musi Panią bezpośrednio zbadać lekarz i zadecydować o dalszym sposobie postępowania, badaniach dodatkowych np. RTG odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa.