Nagły i ostry ból całej prawej nogi

Witam.Mam 32 lata.Ostatniej nocy obudzil mnie nagly ostry ból całej prawej nogi,czulam jakby mi ktos kosci miażdżyl.Nie pomogl masaz,zmiana pozycji,nie moglam chodzic,dopiero po zazyciu Ketonalu bol ustal.Na tej nodze mam zylaki-nie leczone i ostatnio bardzo obciazony kregoslup i krzyze z powodu ciezkiej pracy.Nigdy nie czulam tak potwornego bolu i boje sie kolejnego ataku,dlatego prosze o rade jak sobie radzic podczas bólu i jak temu zapobiegac oraz co moglo byc jego przyczyna.Pozdrawiam!

Ból zapewne związany jest z jakimiś zmianami patologicznymi w zakresie odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa (na pewno nie ze względu na posiadane żylaki). Radziłbym wykonać wstępnie RTG odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa i najlepiej z wynikiem skonsultować się bezpośrednio z neurologiem. Dalsze postępowanie będzie związane z postawioną diagnozą. W razie bólu kończyny dolnej jedynie doraźnie można przyjąć leki przeciwbólowe.