Ból po prawej stronie brzucha promieniujący od nerek u 67-latki

witam.mam zapytanie..co to może by...Od miesiąca mam bol po prawej stronie promieniujący od nerek az do dolu brzucha.robilam trzy razy usg brzucha, usg narzadow rodnych, przeswietlenie brzucha, wszystkie wyniki mam dobre...pilam espumisan, nospe jakiś antybiotyk, od 3 tygodni bez przerwy jestem na srodkach przeciwbólowych które już mi nie pomagają...bylam na SORZE w szpitalu lekarz stwierdził ze nic nie ma...a mnie wciąż boli.Nie dam rady chodzic siedzieć ani lezec...proszę o pomoc

Witam. Opisane objawy mogą być również wynikiem zmian zwyrodnieniowych w stawach kręgosłupa. Sugeruję ocenę rtg odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa.