Silny ból brzucha promieniujący do jajników i nerek
Witam mam pytanie mam silny ból brzucha promieniujący do jajników i nerek . czasem jest tak silny ze czuje jakbym miała nogę krótszą .przy siedzeniu z lewej strony w boku robi mi się gorąco.nie są to jajniki ponieważ byłam i ginekologa i wszystko ok . miałam tez robione rtg i usg na stwierdzenie kamicy nerkowej i tez nic nie wykazało a ból jak był tak nie ustaje .proszę o konkretną poradę

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.