Silny ból nerek i brak miesiączki a stres

Witam Zgłaszam się tu , ponieważ w ostatnim czasie dużo się wydarzyło w moim życiu. Bowiem ten miesiąc był bardzo ciężki, dużo się stresowałam. Do tego od jakiegoś czasu mam silny ból nerek co kilka dni, który ustaje po kilku minutach. Mimo to się obawiam bo powinnam dostać 26miesiączke i póki co jej nie ma. Brakuje też bólu brzucha, który jest objawem zbliżającej się miesiączki .Ostatnio miałam temperature 37,5°i silny ból pod żebrami ,czy to może mieć związek z opóźniającą się okresem?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą wskazywać na występowanie infekcji układu moczowo-płciowego. Proszę zatem udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.