Silny ból z tyłu głowy nasilający się podczas napadu śmiechu i innym wysiłku
Silny ból z tyłu głowy nasilający się podczas napadu śmiechu i innym wysiłku. Ciśnienie dobre nigdy nie miałam problemu, waga 55 wzrost 164 hormony tarczycy też ok. Punkcja kręgosłupa i rezonans głowy nic nie wykazały. RTG kręgosłupa odcinka piersiowego wykazało lekkie skrzywienie - skolioza, Morfologia i OB. tez dobre.

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Istnieje prawdopodobieństwo, iż opisane dolegliwości są spowodowane nieprawidłowościami w obrębie szyjnego odcinka kręgosłupa. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.