Silny ból w dolnym odcinku pleców po wysiłku

Witam. mam 21, od około roku dokucza mi czasem silny czasem słabszy ból pleców w odcinku dolnym. nasila się po wysiłku, podnoszeniu ciężkich rzeczy ale nigdy nie ustępuje. Nie byłam z tym u lekarza..nawet nie wiem do jakiego lekarza miałabym się wybrać. Jestem młodą osobą, nie wiem czym może być spowodowany ten ból. proszę o poradę. Pozdrawiam
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam! Opisane dolegliwości mogą być spowodowane nadmiernym wysiłkiem fizycznym. Nie można wykluczyć, iż do występowania dolegliwości bólowych przyczyniają się nieprawidłowości w obrębie dolnego odcinka kręgosłupa. W celu diagnostyki przyczyny dolegliwości powinna Pani udać się na wizytę do specjalisty neurologa.