Nasilony ból po lewej stronie pleców, obejmujący pośladek

Po nachyleniu się wyprostowałam się ale już z mocnym bólem dolnego odc;pleców Ból jest nasilony po lewej stronie i obejmuje cały pośladek. Jest już tak od 4 dni.Co to jest i jak to leczyć w domu ? Nie mogę iść na L4.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości są spowodowane nieprawidłowościami w obrębie lędźwiowego odcinka kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.