Ból w dolnym odcinku kręgosłupa, który promieniuje na pośladki

Witam Od kilku dni czuje ból gdzieś w dolnym odcinku kręgosłupa który promieniuje na pośladki, uda i nogi. Jest to ból ostry i budzi mnie w nocy, występuje gdy siedzę lub leżę w każdej pozycji, gdy chodzę nie odczuwam. Do jakiego lekarza się z tym udać i co to może być? Mam 18 lat jakby miało to jakieś znaczenie. Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie kręgosłupa. Nie można wykluczyć innej przyczyny dolegliwości. Wskazana jest wizyta u specjalisty ortopedy.