Bolesność nogi po upadku ze schodów

Witam,po upadku ze schodów doznał am wstrząśnienia mózgu i urazu kręgosłupa C.Jestem prawie rok po operacji kręg.c5\c6,jednak od około 6 m-cy mam kłopot z lewą nogą.Ból promieniuje od biodra,udo,lydkę do stopy tak,że nie mogę chodzić. Początkowo zdarzało się to sporadycznie,ale teraz jest coraz gorzej.Czy może to mieć związek z upadkiem i dopiero teraz odczuwa dalsze skutki,co powinna zrobić,jakie wykonać badania czy powinnam poinformować o tym neurochirurga,czy pójść do ortopedy?

Szanowana Pani, sugeruję w pierwszym rzędzie szczegółowe badanie kliniczne przez neurochirurga. Najlepiej jesli uda się Pani umówić z operującym wcześniej Panią lekarzem. Dopiero po tym badaniu można określić jakie badania dodatkowe będą w Pani wypadku konieczne do wykonania.Biorąc pod uwagę wywiad, czas trawania doleglwiości oraz obecne objawy w miarę szybko należy podjąć decyzję o rozpoczęciu leczenia - jak wynika z opisu, raczej zachowawczego z rehabilitacją na czele. Zadecyduje o tym neurochirurg po konsultacji. Pozdrawiam