Upadek ze schodów i ból nerki

Witam, mniej więcej niecałe dwa tygodnie temu upadłem na plecy na klatce schodowej ( kant schodów ) . Upadając uderzyłem prawą stroną o kant schodów. Kręgosłup ani żebra mnie nie bola. Ból jest do zniesienia, umiejscowiony jest po środku pleców, mięsień prostownika mnie nie boli,kręgosłup ani żebra też. Ból jest oddalony od kręgosłupa po środku w prawą stronę ok 5cm. Czy to możliwe że przez upadek czuje ból nerki ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowny Panie, konieczne jest wykonanie badania obrazowego- UG jamy brzusznej i rtg kręgosłupa. proszę niezwłocznie zgłosić się do lekarza. pozdrawiam