Bolesność nogi po wypadku w pracy

Witam. W zeszly poniedzialek mialam wypadek w pracy i prawdopodobnie zerwala wiazadlo albo dwa i uszkodzilam lakatke. W srode w szpitalu mialam robiona punkcje, w celu usuniecia plynu (byl czerwony). Od czwartkubrobie zastrzyki Fraxiparine 0,4 ml. Goraczkuje piaty dzien z rzedu, noga boli, wczoraj trzeslansie przez kilka godzin. Boli mnie rowniez glowa, mam nudnosci i jestem coraz bardziej zmeczona. Czy powinnam pojechac na pogotowie?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak, powinna Pani jak najszybciej zgłosić się do lekarza na ostrym dyżurze ortopedycznym.