Zmęczenie, bolesność głowy u 40-letniej osoby
Witam mam 40 lat od czterech lat lecze się i dokładnie nie wiem co mi jest.Jestem zarazona wirusem c,jestem po dwóch operacjach zatok i po operacji woreczka zolciowego. Mam dodatnie ana Mam powiekszona tarczyce.Wotroba z usg ok,proby wątrobowe podniesione minimalne .Wynik wester blot na bolerioze dodatni zakaznicy twierdza ze nie mam boleriozy ,z watroba tez ok.Mialam punkcje tez ok.Jestem wiecznie zmeczona ,boli mnie glowa,oczy ,mrowieja mi rece nogi i policzki.Lewa strona ciala jakby slabsza

KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Pani objawy mogą wynikać z zakażenia wirusem HCV.
Pozdrawiam.