Jak interpretować wynik badania krwi u osoby odczuwającej zmęczenie i ból kości?

Bolerioza? Hashimoto? Czy coś innego? Przyjaciółka moja bardzo źle się czuje. Dziś wieczór odebrała wyniki. Jest bardzo słaba, bolą ja kości, drętwieje noga, ma od czwartku problemy z widzeniem. Cały czas śpi. Co to może być ? Czy jakieś dodatkowe badania ma zrobić? Pozdrawiam i dziękuje Anty tpo 54,4 Anty tg 378 Ob 13 Kwas foliowy 2,61- B12 232 dolna granica Monocyty 2 przy normie 1-14 Żelazo 10,71 Cholerestol całkowity 6 i 230 Nie Hdl 175 Western blot p25 dodatni jako jedyny Reszta badań w normach laboratoryjnych. Jakiś pomysł ? Bolerioza? Hashimoto? Inne cudo? Dziękuje Ewa

A TSH, fT4, TIBC, ferrytyna, Ca całkowity/zjonizowany, fosforany, PTH, 25-hydroksywitamina D ? Konsultacja okulistyczna? Konsultacja w poradni chorób zakaźnych? Były wykonane? Co poza tym w morfologii krwi? Cechy niedokrwistości? Jakie MCV?
Czy były wykonane: RTG kręgosłupa L-S, RTG bolących kości?

Pozdrawiam.
wizytylekarskie.org