Jak interpretować wyniki badania krwi na boreliozę u 36-latka?

Witam. Wykonałem badania krwi na boleriozę i wykazało Igm 24.82 i IgG 140.43, następnie wykonałem test western Blot VisE Borelia afzeli(Vise-Ba) 104, VisE Borelia burgdorferrii(Vise-Bb) 80, VisEnBorellia garinii( Vise-Bg) 56, p83 34, Flagellin (p41) 50, Kontrola Koniugatu IgG 67, Kontrola Konigunatu IgM -1, Pasmo kontrolne 108, Test euroline Borelia IgG pozytywny, Antygen Ospc Borelia afzelii 13, OSPC Borelia 16, Kontrola Koniugatu IgG -1, kontrola Koniugatu Igm 46, pasmo kontrolne (Ko) 67.

Lek. Tomasz Budlewski

Jaki wynik ogólny IgM i IgG metoda western blot i jakie objawy?