Czy to przypadkiem nie borelioza?

Witam.Mam pytanie dotyczące wyników testu Western Blot.Moje ciągłe złe samopoczucie skłoniło mnie do wykonania badań. Byłam w szpitalu już kilkakrotnie z powodu bólu mięśni i bólu stawów najbardziej bolą mnie biodra i drgają mi mięśnie nóg mam też silne bóle kręgosłupa szyjnego i ledźwiowego w nocy moje mięśnie tak mnie bolą jakby ktoś mi je prądem raził ciężko mi się chodzi a lekarze nic nie wiedzą. Więc prosze o pomoc czy to nie przypadkiem bolerioza. VIsE Borrelia burgdorferi (VIsE-Bb) intensywność 2 klasa 0 Flagelin Borrelia afzeli (p41) i 6 k 0 BmpA Borrelia burgdortlferi (p39) i 2 k 0 OspC Borrelia afzeli (OspC Ba) i 1 k 0 OspC Borrelia burgdorferi (OspC B) i 2 k 0 OspC Borrelia garinii (OspC Bs) i 3 k 0 Anti-human-IgG (IgG) Anti-human-IgM (IgM) ki 75 k Kontrola (Ko) i 78 k Test EUROLINE RN-AT adv IgM negatywny VIsE Borrelia afzeilii (VIsE-Ba) intensywność 5 klasa 0 VIsE Borrelia burgdorferi (VIsE-Bb) i 4 k 0 VIsE Borrelia garinii (VIsE-Bg) i 2 k 0 Lipid Borrelia afzelii (LBa) i 2 k 0 Lipid Borrelia burgdorferi (LBb) i 0 k 0 p83 i 1 k 0 Flagellin (p41) i 16 k ( ) BmpA (p39) i 0 k 0 OspC i 2 k 0 BB_A34 p(58) i 2 k 0 BB_K53 (p21) i 1 k 0 BB_Q03 (p20) i 2 k 0 BB_N38 (p19) i 1 k 0 BB_P38 (p18) i 1 k 0 Anti-human-IgG i 56 k Kontrola (Ko) i 55 k EUROLINE Borrelia IgG negatywny

Lek. Tomasz Budlewski

Jeśli oba wyniki są ujemne nie możemy mówić o boreliozie proszę koniecznie udac się do reumatologa