Bolesność oka i głowy a praca przed komputerem

Witam, od tygodnia mam problem z prawym okiem. Boli oraz widzę przez nie bardzo nie wyraźnie, tak jak przez mleczną szybę. Do tego doszły bóle głowy. Czy to coś poważnego? i czy może być spowodowane pracą przy komputerze ? Z góry dziękuje za odp. Pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Praca przy komputerze może być przyczyną tanich objawów. Sugeruję udać się do okulisty.