Bolesność okolicy pęcherzyka żółciowego

Dzień dobry. Od dłuższego czasu odczuwam ból w okolicy pęcherzyka żółciowego. Ból a raczej gniecenie najgorsze jest na czczo( po posiłku trochę się zmniejsza).Ból jest też odczuwany przy lekkim uderzeniu w żebro(natomiast przy wypuszczonym powietrzu i uderzeniu nic nie odczuwam).Nieraz pojawia się też gorycz w ustach. Miałem 2 razy usg, tomografię oraz gastroskopie które nic nie wykazały,badania na lamblie też ujemne. Co to może być bo nie mam już pomysłu. I jakie badania mogę jeszcze zrobić.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać próby watrobowe i koniecznie udać się do lekarza gastroenterologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.