Bolesność okolicy podżebrza a oddawanie stolca

Witam, 3-ci miesiąc bóle po prawej stronie. Okolice podżebrza oraz dołu biodro. Czasem prom do pleców i boku. Ból lekki ćmiący czasem uczucie dyskomf. Potrafi być też tępy a chwilowo ostry kłujący. Raczej jest to odczucie stałe, bez dłuższych przerw. Raczej zlokalizowany. USG jb bz. Szerokie badania krwi bz. Morf, OB i CRP. Diagnoza ZJD tyle że objawy nie pasują. Regularne wypróżnienia poranne. Stolec na początku ciemny bobkowy dalej normalny. Czy guz jelita może bolec bez mian w morf ob crp?

Guz jelita grubego nie musi odzwierciedlać swojej obecności w badaniach laboratoryjnych krwi. Jeśli występują przypuszczenia obecności takiego guza najlepiej skonfrontować ten problem wykonując kolonoskopię. O wszystkich badaniach powinien decydować lekarz prowadzący.