Bolesność piersi a świąd sutków

witam,od jakiegos czasu bola mnie obie piersi,mam jakies wyczowalne zgrubienia na nich ,prawie na calych,ostatnio zaczely swedziec mnie sutki,nie mam zadnej wydzieliny w nich .czy to oze byc rak.mam 42 lata.

Piotr Pilarski

Mogą to być objawy nowotwory jednak jest to mało prawdopodobne. Wskazana jest wizyta u ginekologa celem wykonania USG.

Pozdrawiam.