Ból sutków i silne upławy

Dzien dobry, od kilku dni bola mnie sutki przy dotyku ich ale tylko sutki sprawdzalam piersi i nie wyczulam zadnego zgrubienia do tego mam duze uplawy ciaza jest raczej wykluczona poniewaz mam od 2 miesiecy wczepiony implant. Co to moze byc?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem zaburzeń hormonalnych, infekcji jak i może być to wynik działania implantu antykoncepcyjnego. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą ginekologiem, który zbierze wywiad oraz Panią zbada.