Bolesność pleców po dźwiganiu

Mam pytanie w czasie udzwigu kabiny samochodu dostawczego postrzelił mnie ból z lewej strony pleców na odcinku lędzwiowym zgłosiłem się do lekarza zapisał mi leki przeciw bólowe po tygodniu ból nie przechodził . Ból poszedł do pośladka uda i łydki i zaczoł promieniować na całą nogę . Robiłem tomotgraf komputerowy i wykazało że kręgosłup jest ok . jestem już po 30 dni od urazu ale nadal boli mnie łydka i udo jakby niesamowite skurcze dostawałem co robić Proszę o pomoc co może być przyczyną.

Szanowny Panie, proponuję konsultacje chirurga ortopedy lub neurologa.
Po zbadaniu Pana zdecydują czy wystarczy postępowanie zachowawcze: farmakoterapia + rehabilitacja czy tez koniecznym jest wykonanie badania NMR w przypadku podejrzenia uszkodzonego krążka międzykręgowego. Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia