Bolesność po usunięciu zespoleń tytanowych

Witam. 3 tyg temu mialam zabieg usunięcia zespolen tytanowych z obu piszczeli. Wszystko wracalo do normy bol ustapil i zaczelam chodzic. Jednak wczoraj mialam dziwny incydent. Schodzilam ze skutera jako pasażer i dziwnie wykrecilam noge. Czulam jakby coś tam mi strzelilo. Pojechalam dp domu . Doszlam do niego o własnych silach choc bol był mocny. Obejrzalam noge i nie jest ani spuchnieta ani sina. Jednak wciaz dosyc mocno boli. czy moze byc to cos poważnego?

Witam,
proszę obserwować kończynę. Najprawdopodobniej nadwyrężyła ją Pani. W razie narastania dolegliwości sugeruję wizytę u ortopedy.