Co powoduje problemy ze stopami u osoby ze zwyrodnieniem stawu krzyżowo-biodrowego?

Witam moj problem to zwyrodnienie stawu krzyzowo biodrowego nie pottafie sobie z nim radzic z dnia na dzien jest gorzej do tego dochodza jakies dziwne rzeczy zwiazane ze stopami okolo 3 miesiecy temu bolam mnie palec u nogi drugi dokladnie pod palcem byl punkt ktory byl bardzo bolesny nie moglam chodzic ostatnio zle stanelam na stope i w okolicy haluksa spucho i jakby krew pod skora sie pojawila od wewnartz stopy i miedzy duzym palcem nie tak dawno udalam sie na tance w niewielkim obcasiku to nastepnego dnia mialam spuchnieta koste i straszny bol opuchlizna zeszla po okolo 3 tygodniach ale nadal czuje dyskomfort to samo jest z okolica haluksa wciaz jest lekko spuchniete i boli martwi mnie ze siadaja mi stawy a jestem mloda kobieta 38 lat i szukam pomocy co robic jak sobie pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

A czy zostało wykoluczona choroba zesztywniajace zapalenie stawów kręgosłupa ? Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniubedzie można coś więcej powiedzieć